Zásuvkové kartotéky

Konec vyčerpávajícího hledání v neupraveném chaosu! Když se naskytne příležitost pro jednodušší a přehlednější uspořádání informací, proč ji nevyužít? Prostřednictvím záskuvkové kartotéky je vidina možné systematičnosti více, než možná.

Zásuvkové kartotéky

Co se týče samotné výroby produktu, je podstata zásuvkové kartotéky ocelového charakteru. Disponuje dvěma, třemi nebo čtyřmi zásuvkami, jež jsou určeny pro závěsné složky formátu A4. Maximální nosnost zásuvky se pohybuje okolo 40 kg. Netřeba se stresovat kvůli současnému vysunutí většího množství zásuvek najednou, a to díky systému blokace, jímž je opatřena. Nabízí cylindrický zámek Burg, vhodný pro ústřední zamykání. Spektrum barev je opravdu různorodé, v tomto případě výběr barev padl na světle šedou, tkzv. práškovou barvu.

Symbol snadné manipulace

Únavné vyhledávání těch správných složek prostřednictvím složité manipulace je minulostí. Není potřeba vynakládat vyčerpávající sílu pro její manipulaci. Zásuvkové kartotéky jsou obohaceny teleskopickými kuličkovými pojezdy pro snazší zacházení; pro kvalitnější předled je prozíravě opatřena štítkem vhodným pro etiketu.